Trendy fitness clothesZaregistrovali jsme jeden paradox: logicky největší zájem o fitness mají lidí, kteří to nejvíc potřebují – tedy ti, kteří trpí nadváhou, špatnou fyzickou kondicí, obezitou apod. Sportovní oblečení se však vyrábí spíš pro štíhlé postavy, tak, aby v něm dobře vypadaly slečny s velikostí oblečení XS (které vlastně budou dobře vypadat v čemkoliv, i v pytli od brambor). Rozhodně to není fér, což nás donutilo se pokusit situaci napravit. Připavili jsme proto seznam nejlepších fitness značek, které se zabývají výrobou oblečení vyloženě ve větších velikostech.

Fullbeauty SPORT

Prodejce fitness oblečení v plus size velikostech Fullbeauty.com právě představil novou kolekci ve veselých barvách. Kolekce, která zahrnuje celkem 20 kusů sportovního oblečení, byla vytvořena s cílem zabránit odřeninám od švů a nelichotivým barvám zkazit váš zážitek z fitness centra.

Juno Active

Tato sportovní značka se také zabývá výhradně oblečením v plus size velikostech. Jejich výrobky jsou spojením funkčnosti s opravdu dobře padnoucími střihy. Cyklisté se zamilují do jejich cyklodresů a polstrovaných cyklistických šortek. Dělají také oblečení pro jiné druhy sportu, jako je například tenis, takže se bez obav můžete pustit do jakékoliv sportovní činnosti!

Xersion od JC Penney

Řada sportovního oblečení od značky JC Penney, která je známá především výrobou textilu pro domácnost. Tento výrobce dělá sazku na jednoduché střihy a nadčasový design. Libovolné 3 kousky z jejich fitness kolekce vám proto vystačí na dlouhá léta. Za zmínku také stojí velmi příjemná cena oblečení, která určitě potěší všechny milovníky fitness.

Marika

Marika je značkou, která vyrábí oblečení na jógu. V nabídce od Mariky naleznete volné topy a tuniky, v nichž se budete cítit opravdu pohodlně při praktikování jóga assan. Prostorné kalhoty či leginy s extra podporou pro vaše bříško, vám zaručí jedinečný požitek z hodin jógy.

Hard Tail

Značka Hard Tail vyníká svým sportovním oblečením, které se vytváří za použití techniky batikování. Každý kousek tak vypadá jako originální handmade, což vám bez pochyb bude každý závidět.