how to choose the appropriate fitness attireVolba vhodného fitness oblečení je docela oříšek, jelikož všichni chceme vypadat dobře a sexy, ale zároveň být schopni se volně pohybovat, protahovat a dělat různé cviky. S dnešními trendy v oblasti fitness oblečení však může váš sportovní oděv vypadat stylově a prakticky zároveň. Chcete vědět, jak na to? Pak pokračujte ve čtení našeho seznamu tipů pro výběr vhodného sportovního oblečení. Existuje jen několik základních tipů a triků, které byste měli mít na paměti při nakupování fitness outfitu. Jakmile na ně přijdete, budete překvapeni tím, jak stylově dokážete vypadat při provozování sportu! Váš cvičební úbor navíc zajistí pohodlí při sportování.

  • Neberte na sebe oblečení, které jste vyřadili ze skříni. Častokrát si ve fitku či posilovně můžete všimnout, že spousta lidí cvičí v outfitech, které byly zřejmě určené pro vyhazov do popelnice. Vytahaná trička, vyprané tepláky a kdo ví co ještě se dá spatřit na fitness nadšencích. Respektujte však sami sebe a dopřejte si kvalitní oblečení, určené speciálně pro fitness. Rozdíl poznáte hned: v takovém fitness tričku vyrobeném z lycry se nezapotíte tolik, kolik ve vašem starém bavlněném triku, které se spíš než na provozování sportovních aktivit hodí na utírání podlahy. Co se týče volby trička, zvolte si spíš variantu bez rukávů.
  • Dobře si vyberte spodní část outfitů. Vršek je více méně jasný, na sebe si můžete vzít snad jen tričko či sportovní top. Vhodný výběr spodní částí je však také nesmírně důležitý. Vyplatí se od začátku myslet, jaký typ cvičení se chystáte provozovat. Pokud se jedná o běh či jízdu na kole, pořiďte si sportovní kraťasy či leginy. Pro jógu a jiné druhy cvičení, které se hodně věnují protahování svalů, zvolte spíš speciální jóga leginy, které jsou elastické a pohodlně se vám v nich bude cvičit. Další dobrou volbou pro jógu a nebo třeba i taneční aktivity jsou prostorné kalhoty, které nebudou omezovat vaše pohyby.