Odpovědi na časté otázky o fitness oblečení

questions about fitness clothesŽádná otázka není blbá. Dobře, možná to není tak docela pravda, ale každý fitness trenér musí umět odpovědět na všechny otázky svých klientů. Jak již tušíte, jejich otázky se většinou týkají vysněných fitness cílů. Může se také stát, že klienti jsou zmateni nějakou informací, kterou si dočetli na internetu a nevědí, zda tomu mohou věřit. Je tak na fitness trenérovi, aby se ujal role experta a klientovi vše pořádně vysvětlil. Níže uvádíme některé z nejčastějších otázek, které trápí sportovní nadšence.

Jaké oblečení si zvolit?

Snad jen málokdo by se odvážil dorazit na důležité obchodní jednání či do společnosti ve vytahaném tričku a teplákách. Přesto spousta lidí stále považuje za normální vyrazit do posilovny ve starém nepotřebném oblečení. Nezáleží ani tolik na tom, že už nevypadá nejlíp, důležité spíš je, že neplní funkce, které by správné fitness oblečení splňovat mělo. Neodvádí pot od pokožky, není prodyšné ani vás svým vzhledem nemotivuje k lepším sportovním výsledkům. Ano, čtěte správně: je vědecky prokázáno, že kvalitní fitness oblečení přispívá ke zvýšení sportovního výkonu.

Myslím si, že nemám na kvalitní sportovní oblečení.

Ano, je to tak: značkové fitness oblečení je o něco dražší než obyčejné bavlněné tričko či kraťasy. Jak již však bylo vysvětleno, vyplatí se do sportovního oblečení investovat. Za prvé, projeví se to na zlepšení vašich výkonů v posilovně. Za druhé, fitness oblečení má mnohem vyšší odolnost vůči potu a nepříjemným pachům. Bude vám sloužit mnohem déle, oproti starému oblečení, které jste již jednou vyřadili ze šatníku.

  • Kam na nákup sportovního oblečení?

Je to zřejmě otázka preferencí, jednou z možností je o víkendu vyrazit do obchodního centra a prozkoumat fitness obchody v každém patře. Nebo můžete nakupovat z domova, k čemuž vám stačí počítač či Ipad [ipad casino] s přístupem na internet. Při nákupech na internetu se zvyšuje výběr a roste šance, že natrefíte na nějaké pěkné zlevněné kousky.

Add Comment