Hodí se fitness oblečení na každý den?

Spoustě z nás je cizí myšlenka investování do sportovního oblečení. Kvalitní fitness kousky většinou stojí hromadu peněz a převážnému množství sportovních nadšenců se nechce do drahých značek investovat. Jaké je ale řešení? Samozřejmě různé druhy sportů se dají provozovat, aniž byste na sobě měli speciální, k tomu určený outfit. Řekněme například posilování či fitness. Do fitka snadno můžete vyrazit v obyčejných teplácích a bavlněném tričku. Otázkou však je, nakolik vám bude cvičení ve věcech z bavlny příjemné, jelikož bavlna vsakuje pot a schne pomalu. Ale zkusme se na celou situaci podívat z jiného úhlu pohledu. Co když jste se zamilovali do sportovního stylu a nejradši byste fitness oblečení měli na sobě po celý den? V tomto článku zjistíme, zda se sportovní outfity hodí na každodenní nošení.

Přirozeně dost záleží na individuálním vkusu. Psportswearro někoho je představa, že vyrazí z domova v teplácích, naprosto nesnesitelná. Někdo si naopak neumí představit svůj život v elegantním oblečení. Současná móda přeje experimentům. Na módních přehlídkách světových značek se čím dál tím častěji vyskytují tenisky. Přičemž tenisky nemusí být kombinovány pouze se sportovním oblečením. Jak se ukázalo, skvěle vypadají i v kombinaci se sukní. Aktuální trendy zašly až tak daleko, že z tenisek se pomalu stala vycházková obuv na každý den. Nejde to ani nikomu zazlívat, tenisky jsou prostě pohodlné a zároveň vypadají cool.

Většina populárních sportovních značek se proměnila v značky lifestylové. Vezmeme například Nike či Adidas, obě světoznámé značky kromě ryze sportovních kolekcí mají i módní outfity, jež jsou však inspirované fitness módou. Výsledkem propojení módy a fitness jsou pěkné kousky z příjemných materiálů. Jedná se především o pohodlné oblečení: kalhoty, mikiny, trička. V kolekcích Adidas však nechybí ani šaty či sukně. Fitness kolekce jsou tak názornou ukázkou toho, že sportovní oblečení nepatří výhradně do fitka. Zda si troufnete na zbourání stereotypů, je jen a pouze na vás.