10 tipů pro majitelky plus size velikosti

  • 10 tips for the owner plus size size1. Držte se stranou od beztvarého oblečení plus size velikostí. Do budoucna se vyhněte prostornému oblečení, které se jakoby hodí pro majitelky plnějších tvarů. Spíš zvolte oblečení, které zvýrazní přednosti vaší postavy. V obchodech jsou dnes k nalezení pěkné kousky, tvarující postavu. Neváhejte a sáhněte po nich! Mějte při tom na vědomí, že v beztvarém oblečení bude vaše postava vypadat neforemně a větší, než ve skutečnosti je.
  • 2. Černá není tou jedinou barvou, kterou si můžete vzít na sebe. Ve skutečnosti černá ani nezeštíhluje, ani nelichotí vaší postavě. Všechno to jsou mýty, které se nám dostaly do povědomí díky módním časopisům. Na prvním místě je tvar oblečení, barva je teprve na druhém. Nemusíte se proto vyhýbat jasným barvám a výrazným vzorům. Oblečení jasných barev bude v létě dobře ladit s opálenou pokožkou a odvede tak pozornost od partií, kterým by se nemělo dostat zvýšené pozornosti.
  • 3. Nakupujte online. Nezoufejte, pokud místní kamenný obchod s oblečením nenabízí žádné kousky v plus size velikostech. Zkuste zabrouzdat na internetu. V dnešní době existuje nespočet stránek, na kterých naleznete pěkné módní kousky, které vám navíc perfektně padnou. A nemusíte mít obavy, že dobře neodhadnete velikost. Na takových stránkách vám vždy bude k dispozici tabulka velikostí, díky které si vyberete perfektně padnoucí kousky.
  • 4. Pokud jste malého vzrůstu, vyhněte se topům a tunikám, sahajícím až po stehna. Opticky to zmenšuje postavu, zkracuje nohy a přidává postavě kulovitý tvar. A to přece nechceme, že? Sáhněte spíš po kratších košilích, mikinách, tričkách, hned poznáte rozdíl.
  • 5. Nepodceňujte volbu doplňků. Dobře zvolené doplňky – dlouhé náušnice, masivní náhrdelníky a výrazné náramky – se stanou středem pozornosti a naopak odvedou nechtěnou pozornost od jiných partií. Nesoustřeďte se proto jen na nákup oblečení, ale nezapomeňte ani na doplňky. Jejich nákup můžete jednoduše zkombinovat s nákupem oděvů online, jelikož většina webových stránek s oblečením zároveň nabízí i doplňky.